„UZALEŻNIENIE KOBIET. FATUM CZY WYBAWIENIE” - Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Skaryszewie zaprasza na wykład profilaktyczny.

Utworzono dnia 02.12.2022

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Skaryszewie zaprasza na ostatni z cyklu, wykład profilaktyczny, którego tematem będzie uzależnienie kobiet. Podczas prelekcji prowadząca poruszy m.in. następujące zagadnienia: historia leczenia uzależnień u kobiet; portret psychologiczny kobiety uzależnionej; rola psychoterapii w leczeniu uzależnienia u kobiet; trudności jakie napotykają kobiety leczące się.

Prelekcję poprowadzi Pani Małgorzata Dobczyńska -terapeutka uzależnień, która od 30 lat pracuje jako terapeutka uzależnień. Wykorzystuje wiedzę i doświadczenie zdobyte w wieloletniej praktyce oraz podczas szkoleń i konferencji naukowych. Posiada profesjonalne wykształcenie i kompetencje, odbyła psychoterapię własną, dba o stały rozwój zawodowy i osobisty Współpracuje z NZOZ Ośrodkiem Profilaktyki i Terapii Uzależnień „Odwyk” w Radomiu, gdzie wspiera osoby szukające pomocy w wyjściu z uzależnienia i wprowadzaniu zmian, które służą jakości życia.

Wykład odbędzie się 9 grudnia 2022r. o godz.16.30 w siedzibie Biblioteki – Skaryszew, ul. Targowa 14.

Zapraszamy